» » دیدار و بازدید استاندار از دو خبرگزاری و سرپرستی یک روزنامه در گلستان

دیدار و بازدید استاندار از دو خبرگزاری و سرپرستی یک روزنامه در گلستان

 استاندار گلستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ،مدیر کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیرکل روابط عمومی استانداری، به همراه جمعی دیگر از مسئولان ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز خبرنگار در روز پنج شنبه 18 مرداد ماه 97 از دفتر دو خبرگزاری و سرپرستی یک روزنامه بازدید کردند و با مدیریت و کارکنان آن ها به گفتگو نشستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، سید مناف هاشمی استاندار گلستان به همراه عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، احسان مکتبی مدیر کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری و علی یازرلو مدیرکل روابط عمومی استانداری  از دفتر  خبرگزاری های "ایرنا" و "فارس"  و سرپرستی روزنامه همشهری بازدید کردند و در محیطی صمیمی با مدیر و کارکنان آن مجموعه ها به گفتگو پرداختند.

این خبر می افزاید: در این دیدارها ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره"شهید صارمی" با اهدای هدایایی از کارکنان آن ها قدردانی به عمل آمد.

شایان ذکر است گفتگو با کارکنان و آشنایی با روند تولید، انتشار و ارسال خبر روی خروجی، از برنامه های دیدار مسئولان در این روز بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.