» » تجلیل از اصحاب رسانه به مناسبت روزخبرنگار در شهرستان رامیان

تجلیل از اصحاب رسانه به مناسبت روزخبرنگار در شهرستان رامیان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان از برپایی مراسم تجلیل اصحاب رسانه آن شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار خبر داد و گفت: هدف از این مراسم بیان نقطه نظرات آن ها و ایجاد تعامل و صمیمیت بیشتر با خبرنگاران و تقدیر از زحمات آن ها بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ابراهیم راهداری ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال خبرنگاران در پوشش خبری رویدادها و فعالیت ها افزود : رشد و توسعه ی فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است. خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه ی اطلاع رسانی اند.

وی ادامه داد:  مدیران رسانه و خبرنگاران شهرستان رامیان از حاضران همیشگی در برنامه‌های فرهنگی و هنری هستند و همکاری و تعامل آنان با این نهاد فرهنگی مثال زدنی و قابل تقدیر است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان،خاطر نشان کرد: تلاش در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و معرفی خدمات و دستاوردهای جمهوری اسلامی برای ملت ایران رسالت مهم خبرنگاران است.

راهداری در پایان از خبرنگاران به عنوان تلاشگران عرصه آگاهی رسانی به جامعه یاد کرد و گفت: هدف از این نشست  گفتنی است در این نشست از خبرنگاران شهرستان با اهداء لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.