» » مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان گنبدکاووس با حضور فرماندار،معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس و جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه در روز پنج شنبه 17 مردادماه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه گنبدکاووس با گرامیداشت یاد محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی و تبریک روز خبرنگار افزود: جمعیت قابل توجه خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه در شهرستان گنبد کاووس حاکی از این نکته دارد که خبر و رسانه در حوزه گنبد در نزد مردم شریف این شهرستان و مسئولین جایگاه خاصی دارد که امید است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان توجه بیشتری به این پتانسیل در شرق گلستان داشته باشد.

عبدالقدیر کریمی ضمن بیان جایگاه خبرنگاران به عنوان چشم و گوش شنوا و بینای جامعه افزود: در جلسات آتی شورای اداری به مدیران دستگاه ها، اطلاع رسانی به مردم و شفاف سازی و هم برای ارتقاء ظرفیت های توسعه ای شهرستان بهره مند شوند.

معاون استاندار گلستان بابیان اینکه انعکاس خدمات ارائه‌شده به مردم نباید تحت‌الشعاع برخی از مسائل قرار گیرد، خاطرنشان کرد: انعکاس خدمات نظام به مردم باعث ایجاد روحیه امید و دلگرمی آنان به نظام اسلامی می‌شود که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز است.

سپس معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این برنامه بیان داشت:  مشکلاتی را که در این مراسم توسط خبرنگاران بیان شد در سطح استان بررسی خواهیم کرد و تلاش می کنیم همه این مسائل و مشکلات را با همدلی مرتفع سازیم.

در پایان این نشست ضمن تقدیر و اهدای هدیه به خبرنگاران، برخی از آن‌ها به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و خواستار همکاری بیشتر شدند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.