» » دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دو هنرمند موسیقی در گنبدکاووس

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دو هنرمند موسیقی در گنبدکاووس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به همراه معاون هنری و جمعی از روسای شهرستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار خانواده دو هنرمند توانا و نام‌آشنای گنبدی در روز شنبه 3 شهریورماه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در ایام عید سعید قربان عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار "غفار گلدی نژاد " از نوازندگان نام‌آشنا ترکمن و "یارجان ماهرخ " هنرمند جوان و خواننده ترانه "ای ایران " به زبان ترکمنی رفت.

در این دیدارها مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تبریک عید سعید قربان، توجه به فرهنگ اقوام و شناخت آداب و رسوم را ضروری دانست و افزود: موسیقی نقش انکارناپذیری در ایجاد اتحاد و همبستگی بین اقوام ایفا می‌کند.

وی در حاشیه دیدار با خانواده گلدی نژاد با ابراز خرسندی از موفقیت‌های کسب‌شده توسط "محمد گلدی گلدی نژاد " فرزند "غفار گلدی نژاد " که با کسب جوایز متعدد و گام نهادن در مسیر دانشگاهی؛ هنر موسیقی ترکمن را اشاعه می‌دهد گفت: شایسته است نسل جوان ترکمن همواره در مسیر توسعه و ماندگاری فرهنگ اصیل ترکمن گام بردارند.

شایان‌ذکر است دیدار با همکار ترکمن "حمیده باستان " از کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد گنبدکاووس، از دیگر دیدارهای انجام‌شده به همین مناسبت بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.