» » دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با خانواده شهیده منا " مرجان ناز قلیچی "

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با خانواده شهیده منا " مرجان ناز قلیچی "

به مناسبت موسم حج ابراهیمی و عید سعید قربان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان  همراه با معاون هنری، مسئول روابط عمومی و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرترکمن به دیدار خانواده شهیده منا " مرجان ناز قلیچی " در عصر روز شنبه سوم شهریورماه در شهرستان بندر ترکمن رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه منا، گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و نام و خاطره شهدای منا امری ضروری است.

وی ادامه داد: شایسته است با بهره‌مندی از زبان هنر یاد و نام این عزیزان را در دل‌ها و ذهن‌ها و فرهنگ این مرز و بوم زنده نگه‌داریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پایان با آرزوی علو درجات برای زنده‌یاد شهیده " مرجان ناز قلیچی " و طول عمر برای خانواده مرحومه، ابراز داشت: مرحومه ناز قلیچی نمونه‌ای موفق از بانوی ایرانی است که همواره در مسیر خدمت به جامعه و تعالی آن از هیچ کوششی دریغ نکرد.

شایان‌ذکر است شهیده " مرجان ناز قلیچی " به عنوان فرماندار شهرستان بندر ترکمن، نخستین فرماندار زن ترکمن و اهل سنت در استان گلستان و نخستین فرماندار زن در شمال ایران بود که در فاجعه منا در سال 94 به فیض شهادت نائل شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.