» » دو فیلم پویانمایی خارجی مهمان پردیس سینمایی کاپری گرگان

دو فیلم پویانمایی خارجی مهمان پردیس سینمایی کاپری گرگان

در نخستین شب سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان دو فیلم پویانمایی خارجی مهمان پردیس سینمایی کاپری گرگان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در عصر شنبه ١٠ شهریور ماه در سانس ١٧ فیلم "شازده کوچولو" محصول کشور فرانسه به کارگردانی " مارک آزبرن" و در سانس ساعت ١٩ فیلم "پرنسس طلسم شده" محصول کشور آمریکا به کارگردانی "آرتیوم لوکیچف" اکران شد.

"شازده کوچولو" یک فیلم پویانمایی رایانه ای سه بعدی اقتباس شده از کتاب داستانی به همین نام نوشته "آنتوان دوسنت اگزوپری" بوده که در شیوه فانتزی در سال ٢٠١٥ تولید شده است.

این فیلم بخش‌هایی از داستان کتاب را با استفاده از شیوه انیمیشنی " استاپ موشن"نمایش می‌دهد که با یک انیمیشن پونمایی نمایی در هم بافته شده که در آن یک دختربچه با خلبان و راوی کتاب برخورد می‌کند که حالا سالخورده است و داستان دیدارش با شازده کوچولو در صحرا را نقل می‌کند.

"پرنسس طلسم شده" یک پویانمایی فانتزی درباره شاهزاده جوانی است که برای ماموریتی انتخاب شده تا پرنسسی را ذر کشور همسایه نجات دهد.

شایان ذکر است ١٠ فیلم سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان از تاریخ ١٠ تا ١٤ شهریور ماه ٩٧ در پردیس سینمایی کاپری گرگان اکران خواهند شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.