» » نشست خبری و رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایش نامه نویسی آیات برگزار شد

نشست خبری و رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایش نامه نویسی آیات برگزار شد

نشست خبری و رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایش نامه نویسی آیات با حضور مدیرکل و معاون هنری و رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و رییس انجمن هنرهای نمایشی و اصحاب رسانه استان در عصر روز دوشنبه 12 شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن قدردانی از حضور اصحاب رسانه و دعوت از نمایشنامه نویسان و فیلم نامه نویسان به شرکت در این رخداد فرهنگی و هنری و ارزشی،گفت: هدف ازبرپایی این جشنواره تولید آثار فاخر و ارزشمند با مضامین قرآنی، اشاعه،ترویج و ارتقای همه جانبه و توسعه پایدار هنرنمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی در حوزه ملی از طریق ایجاد فضای رقابتی است.

وی زمینه سازی برای تبادل تجربه فی ما بین شرکت کنندگان در گستره ملی و حمایت، چاپ  و نشر آثار برای ترغیب و تشویق هنرمندان و کمک به ماندگاری آثار تولید شده و بهره مندی از ظرفیت هنر برای توسعه فرهنگ قرآن و عترت را از دیگر اهداف مهم برگزاری این جشنواره برشمرد.

این مدیر استانی کلیه مفاهیم مرتبط با فضای معنوی آیات قرآن کریم را از عمده موضوعات جشنواره اعلام کرد و افزود: این جشنواره در سه بخش فیلم نامه کوتاه مستند،فیلم نامه بلند، نمایشنامه خیابانی و نمایشنامه بلند صحنه ای و بخش ویژه طرح قرآنی بشارت 1452 شامل سوره های جزء سی ام قرآن کریم برگزار می شود.

وی ضمن اعلام کامل شرایط و مقررات شرکت در جشنواره؛ آخرین مهلت ثبت نام و  تکمیل فرم و ارسال آثار در سایت جشنواره به نشانی ayatfest.farhang.gov.ir را 25 آذرماه 97 اعلام کرد.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت متن کامل فراخوان به سایت های golestan.farhang.gov.ir  و golestanf.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 01732226060 داخلی 305 و 307 تماس حاصل فرمایند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.