» » دیدار و عیادت از شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی

دیدار و عیادت از شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی

مشاور عالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به همراه جمعی از روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان به دیدار و عیادت شهرام کوسه غراوی نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی در عصر روز پنج شنبه 22 شهریور ماه رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این دیدار نصرالله کشیری مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن آرزوی سلامتی و بازگشت هر چه سریع تر کوسه غراوی به عرصه خدمت، پیرامون ایجاد تعاملات در راستای فعالیت های فرهنگی و هنری مطالبی را مطرح کرد.

در این دیدار صمیمی هر یک از روسای شهرستانی ضمن ارائه گزارش اجمالی از وضعیت فرهنگی و هنری حوزه فعالیتشان، خواستار نگاه وحمایت بیشتر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان ارشد استان از مقوله فرهنگ و هنر شدند.

شایان ذکر است چندی پیش شهرام کوسه غراوی به همراه جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در حین بازگشت از روستای قره یسر، در کیلومتر هفت جاده کلاله - مراوه تپه در شرق گلستان ، در یک تصادف زنجیره ای  مصدوم  و با حضور امدادگران اورژانس 115 به بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله منتقل شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.