» » صلابت ایران اسلامی مرهون رشادت‌ها و شهادت‌ها است

صلابت ایران اسلامی مرهون رشادت‌ها و شهادت‌ها است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از مردم نجیب و شریف اهواز و سربازان جان بر کف وطن در حادثه تروریستی؛ در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، گفت: صلابت ایران اسلامی مرهون همین رشادت‌ها و شهادت‌ها است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری ادامه داد: مرور شمیم خاطرات و ترنم حماسه هشت سال دفاع مقدس؛ در آسمان روح و جان مردم ایران‌زمین همواره تصویری مانا از خودساختگی،خود یافتگی و خود گذشتگی آن‌ها را نمایان می‌کند .

وی افزود: در آن سال‌های خون و شهادت؛ همت، همدلی و هم‌افزایی پیر و جوان و خرد و کلان فضایی را در جامعه پدید آورد تا خاک ریز دشمن شکسته شود و باری دیگر خورشید امید  درخشان‌تر از قبل به زندگی مردم و  سازندگی این مرز پرگهر بتابد.

این مدیر استانی خاطرنشان کرد: سازش‌ناپذیری با دشمنان؛ درسی از مکتب عاشورا و فرهنگ حسینی است که ملت ایران با تأسی از آن توانسته‌اند تا به امروز در برابر تمام ناملایمتی ها ، توطئه‌ها ، تحریم‌ها مقاومت کنند و همواره سربلند بمانند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه ابراز داشت: دفاع مقدس در کهکشان انقلاب اسلامی همچون ستاره‌ای درخشان و فیاض بر تارک تاریخ حماسه ، ایثار و پایداری رزمندگان و ملت ایران می‌درخشد  و خواهد درخشید.

شایان‌ذکر است در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران هفته آغازین جنگ بین ایران و عراق ( 31 شهریور تا 7 مهرماه) به عنوان هفته دفاع مقدس نام‌گذاری شده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.