» » دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با امام جمعه و فرماندار بندرگز

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با امام جمعه و فرماندار بندرگز

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با امام جمعه و فرماندار بندرگز

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرگز از دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با فرماندار و امام جمعه آن شهرستان در روز یکشنبه اول مهرماه ٩٧ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،لیلا هزار جریبی، گفت: امام جمعه بندرگز گز در این دیدار مطالبی را پیرامون رزومه و توان مندی های فراوان هنرمندان بندرگزی را ابراز داشتند و خواهان توجه و حمایت بیشتر از آن ها شدند.
هزار جریبی ادامه داد: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز ضمن ابراز خرسندی از نگاه و مداقه امام جمعه شهرستان به هنر و امور فرهنگی و هنری توجه به ظرفیت و پتانسیل هنرمندان در شهرستان ها را  از دغدغه های خود اعلام کرد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز، اظهار داشت: در  ادامه دیداری بین فرماندار شهرستان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان صورت گرفت و در آن دو طرف مطالبی را پیرامون هم افزایی، بهبود وضعیت پروژه های نیمه تمام به خصوص تنها سالن آمفی تئاتر شهرستان ابراز داشتند و به گفتگو پرداختند.
لیلا هزار جریبی در خاتمه به بازدید از پروژه نیمه تمام شهرستان بندرگز توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه اشاره کرد.
شایان ذکر است در هر یک از دیدارها مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به رسم یادبود و قدردانی از نگاه های توسعه محور هدایایی را به امام جمعه و فرماندار بندرگز تقدیم کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.