» » بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از مجتمع فرهنگی هنری در حال ساخت شهرستان کردکوی

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از مجتمع فرهنگی هنری در حال ساخت شهرستان کردکوی

مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی گلستان به همراه جمعی از مدیران ستادی آن اداره کل از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری در حال ساخت کردکوی در عصر روز یکشنبه اول مهر ماه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در ابتدای این بازدید پیمانکار پروژه در خصوص روند فعالیت ها و میزان پیشرفت فیزیکی مطالبی را مطرح کرد.

در ادامه یاسر مسعودی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی ضمن اشاره به میزان بودجه های تخصیصی از سوی وزارت خانه، گفت:

وزارتخانه مبلغ ٨ میلیارد ریال  در سال ٩٧ به مجتمع اختصاص داده که از این میزان مبلغ ٣ میلیارد و ٧٠٠ میلیون ریال بابت بدهی و پروانه ساخت به شهرداری داده شده است و با رایزنی این مبلغ به ١ میلیارد و ٤٨٠ میلیون ریال کاهش پیدا کرد که در حال حاضر مقرر شده که پیمانکار با مابقی مبلغ دو طبقه از سقف مجتمع را تکمیل نماید .  

مسعودی در ادامه افزود : در حال حاضر با فرمانداری و همچنین نماینده مجلس در حال رایزیی هستیم که با تخصیص بودجه ٤ میلیارد ریالی بتوانیم میزان پیشرفت فیزیکی مجتمع را تا 95 درصد برسانیم .

عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته، ابراز داشت: با توجه به موقعیت مکانی مجتمع شهرستان کردکوی اتمام این مجتمع و دیگر مجتمع های فرهنگی هنری سطح استان از اولویت های ما است .

وی در پایان افزود: تکمیل چنین پروژه هایی در رونق و تحرک بخشی به فعالیت های فرهنگی هنری سهم بسزایی خواهد داشت.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.