» » دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با خانواده جانباز معزز گنبدی

دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با خانواده جانباز معزز گنبدی

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به همراه مدیرکل و جمعی از کارکنان ستادی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار جانباز معزز گنبدی  در عصر روز پنج شنبه 5 مهر ماه 97 رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، سید محمدرضاموالی زاده به همراه عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار جانباز معزز 70 در صد "نور بردی علاقی" پدر مهرناز علاقی  از کارکنان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس رفت و با وی به گفتگو نشست.

در این دیدار صمیمی دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای جانباز معزز، به نهادینه شدن روحیه ایثار و شهادت در جامعه اشاره کرد و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای حفظ انقلاب و کشور امری ضروری است و نهادینه شدن آن در فرهنگ عمومی امری مهم به شمار می آید.

وی بررسی در مورد چگونگی نهادینه کردن و ایجاد گفتمان و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و روش های رشد این فرهنگ و انتقال آن به نسل های آینده را یکی از دغدغه های شورای فرهنگ عمومی قلمداد کرد.

در ادامه این دیدار عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن قدردانی از خانواده جانباز علاقی و نیز مهرناز علاقی که در سمت کارشناس فرهنگی در شهرستان  گنبد کاووس مشغول به خدمت به اصحاب فرهنگ هست، ابراز داشت: احیا، حفظ، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت به خصوص برای نسل جوان و  تجلیل و تقدیر از ایثارگران و استفاده از توان و ظرفیت آن ها در توسعه فرهنگی و هنری از جمله اهداف و دغدغه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان است.

شایان ذکر است در پایان دیدار به رسم یادبود و تکریم هدیه ای تقدیم جانباز معزز و فرزندش شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.