» » جلسه هماهنگی و هم اندیشی با چاپخانه داران در کردکوی تشکیل شد

جلسه هماهنگی و هم اندیشی با چاپخانه داران در کردکوی تشکیل شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی از تشکیل جلسه هماهنگی و هم اندیشی با چاپخانه داران در آن شهرستان خبرداد و گفت: این جلسه در روز چهارشنبه 11 مهر ماه 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، یاسر مسعودی هدف از تشکیل این جلسه را تعیین نرخ ثابت برای چاپ بنر و مسائل پیش روی چاپخانه داران عنوان کرد و افزود: این جلسه به درخواست جمعی از فعالان و دست‌اندرکاران این صنعت برگزار شد و در آن به موضوعاتی چون بحران فعالیت‌های اقتصادی چاپخانه‌داران، بازاریابی، تعرفه‌ قیمت مطرح شد.

وی ادامه داد: چاپخانه داران با توجه به وضعیت موجود اقتصادی و افزایش قیمت ها درخواست یک نرخ ثابت برای همه چاپخانه داران در چاپ بنر را داشتند تا همه با همین نرخ مصوب کار انجام دهند .

مسعودی ابراز داشت: بیمه چاپخانه داران، کمبود سفارش کار، رقابت ناسالم برخی چاپخانه ها از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه بود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی در پایان ساماندهی وضعیت چاپ خانه داران و ثبت اطلاعات آن ها در سامانه چاپ، بازدید و بررسی وضعیت  و اعمال قانون مکان های بدون مجوز، جلسه با ادارات با هدف حمایت از صنعت چاپ شهرستان را از جمله مباحثی برشمرد که در دستور کار آن اداره قرار دارد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.