» » وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان سفر می کند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان سفر می کند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن اعلام سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان از برپایی جلسه هماهنگی کمیته استقبال از وزیر با حضور معاونین و جمعی از  روسای ستادی و شهرستانی آن اداره کل در ظهر روز یکشنبه 15 مهر ماه 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری در این نشست ضمن قدردانی از تلاش و مساعی همکاران برای برپایی نمایشگاه کتاب گلستان از حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز پایانی نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: استان گلستان میزبان حضور وزیر فرهیخته فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ 23 و 24 مهر ماه خواهد بود و بازدید از دوازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از برنامه های پیش بینی شده در روز نخست سفر وزیر خواهد بود.

وی ضمن تاکید به بهره مندی از ظرفیت های فرهنگی و هنری اقوام استان در سفر دو روزه وزیر، اعلام داشت: دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، تدارک برنامه فرهنگی و هنری بومی متناسب با ایام محرم ، تجدید میثاق با شهدای استان و دیدار با ائمه جمعه از جمله برنامه های پیش بینی شده این سفر است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان دیدار با نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان و همکاران فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان را از دیگر برنامه پیش بینی شده برای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.