» » دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان تا سقف 25 میلیارد ریال بیمه شده است

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان تا سقف 25 میلیارد ریال بیمه شده است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به بیمه دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه تا سقف 25 میلیارد ریال بیمه‌شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان سید رسول مطهری، افزود: این بیمه کامل بوده و شامل کتاب های موجود و  محصولات فرهنگی، اثاثیه و تجهیزات داخل نمایشگاه را در برمی گیرد.

وی ادامه داد: اعتبار و هزینه های پیش بینی شده برای برگزاری نمایشگاه قریب به سه میلیارد ریال معادل 300میلیون تومان است.

مطهری با اشاره به انجام بیمه مسئولیت ویژه این نمایشگاه، گفت: تعداد 50 نفر بی نام برای بازدیدکنندگان و تعداد 5 نفر برای کارکنان و عوامل اجرایی نمایشگاه بیمه مسئولیت در نظر گرفته شده است.

وی به هماهنگی و  تخصیص اتوبوس به منظور تسهیل ایاب و ذهاب دوستداران کتاب اشاره کرد و ابراز داشت: اتوبوس های شهری از میدان شهرداری تا نمایشگاه کتاب و بالعکس آماده خدمت رسانی هستند.

مطهری در خاتمه به بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی اشاره کرد و گفت:  در تبلیغات محیطی و شهری، تشریفات و آیین افتتاحیه از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شده است.

شایان ذکر است دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان از 18 تا 23 مهر ماه 97 در محل نمایشگاه های بین المللی استان گلستان واقع در جاده آق قلا دایر است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.