» » اجرای برنامه فرهنگی و هنری ویژه کودکان در نمایشگاه کتاب گلستان

اجرای برنامه فرهنگی و هنری ویژه کودکان در نمایشگاه کتاب گلستان

مدیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از اجرای برنامه فرهنگی و هنری ویژه کودکان درنمایشگاه کتاب خبرداد و گفت: برنامه های متنوعی با هدف جلب نظر کودکان و خرسالان در نمایشگاه کتاب تدارک دیده شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان فرشته آل نبی، افزود: قصه گویی، نقاشی، کتابخوانی و بازی های عروسکی در این برنامه برای کودکان پیش بینی شده است.

به گفته مدیر اجرایی داوزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان، این برنامه های فرهنگی و هنری همه روزه در دونوبت صبح و عصر درنمایشگاه کتاب استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه اهمیت کتاب و کتاب خوانی بر هیچ کس پوشیده نیست، افزود: همانطور که میدانیم یکی از مهم‌ترین روش های افزایش توانمندی‌های کودک، کتاب خواندن برای فرزندانمان است.

آل نبی كتاب خواني را تمريني براي كسب مهارت هاي اجتماعي، تعامل و گفت وگو با ديگران دانست و اضافه کرد: کتابخوانی برای کودکان تمرين و تجربه اي براي خوب گوش دادن آنها خواهد بود.

وی نمایشگاه کتاب را بستری برای خرید مقرون به صرفه کتاب اعلام کرد و افزود: برپایی نمایشگاه کتاب در دراز مدت تأثیرگذار خواهد بود زیرا باعث می‌شود تا میزان خرید کتاب و مطالعه در طول سال افزایش یابد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.