» » جلسه هم اندیشی برپایی مسابقه «قرآن و تواشیح ویژه بانوان» برگزار شد

جلسه هم اندیشی برپایی مسابقه «قرآن و تواشیح ویژه بانوان» برگزار شد

رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری جلسه هم اندیشی برپایی مسابقه «قرآن و تواشیح ویژه بانوان» در صبح دوشنبه 7 آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت الاسلام یعقوب مهدوی افزود: این مسابقه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی هدف از تشکیل این جلسه را هم اندیشی و هم افزایی ، تعامل و استفاده از ظرفیت های بین دستگاهی اعلام کرد و ابراز داشت:  استفاده از ظرفیت موسسات، مراکز قرآنی، دارالقرآن ها و دعوت از رابطین فرهنگی دستگاه های اجرایی استان در دستور کار جلسات بعدی قرار گرفت.

مهدوی ادامه داد: استفاده از ظرفیت استانداری، شناسایی گروه های تواشیح و مولودی، ابلاغ اعضا ستاد، تبیین اهداف مسابقه و برنامه ریزی از جمله مباحث مطروحه در این جلسه بود.

شایان ذکر است این جلسه با حضور روسا یا نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش گلستان، اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان، اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان، حوزه علمیه خواهران استان،کانون مداحان گلستان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.