» » تولید مستمر یکی از عوامل رشد و پویایی انیمیشن است

تولید مستمر یکی از عوامل رشد و پویایی انیمیشن است

 علیرضا گلپایگانی مدرس کارگاه «مفهوم زمان‌بندی و حرکت در انیمیشن» در حاشیه روز پایانی این دوره تخصصی در عصر روز یکشنبه ٦ آبان ماه و از سری کارگاه‌های دهمین جشنواره پویانمایی رضوی، گفت:تولیدات مستمر و هدف‌دار یکی از عوامل رشد و پویایی انیمیشن است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، این دانش‌آموخته و مدرس دانشگاهی پویانمایی، ادامه داد: تولید مستمر آثار تأثیر شایانی در بسط و توسعه پویانمایی دارد و از سوی دیگر برپایی کارگاه‌هایی از این دست می‌تواند در این مسیر کمک نماید.

وی با تأکید بر اینکه اگر آموزش‌ها به تولید منتج نشود مطلوب نخواهد بود ، افزود: آموزش هدفش باید در مسیر تولید قرار بگیرد و در پس تمامی این دوره‌ها در صورتی که به تولید برسد می‌توانیم رشد و بالندگی پویانمایی را بیشتر شاهد باشیم.

گلپایگانی ضمن قدردانی از میزبانی خوب استان گلستان و شرکت‌کنندگان در این دوره، ابراز داشت: استان گلستان این قابلیت را دارد که تبدیل به قطب انیمیشن کشور شود.

وی حمایت از انیمیشن را گامی مؤثر در افزایش انگیزه سازندگان و کمک به اشتغال این صنعت در کشور دانست و خاطرنشان کرد:تلویزیون ، رسانه و فضای مجازی هم قادر است در این حوزه کمک‌های سازنده‌ای ارائه کنند.

این مدرس، کارگردان و تهیه‌کننده انیمیشن ، سفارش پروژه به متخصصین و حرفه‌ای‌های این صنعت در کشور در کنار فراخوان عمومی در هر جشنواره موضوعی را به عنوان اعتبار و گنجینه‌ای ارزشمند قلمداد کرد و اظهار کرد: این آثار سفارشی ویژه در هر جشنواره‌ای که توسط متخصصین و نخبگان آن تولید شدند می‌توانند الگو و نمونه‌ای آموزشی و توسعه بخش برای دیگر شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان به آن حوزه به شمار بیایند.

گلپایگانی در پایان  ضمن آرزوی موفقیت و تداوم دوره‌های آموزشی، سطح شرکت‌کنندگان در کارگاه را خوب ارزیابی کرد و گفت:طبق قرار جمعی با اعضا کارگاه؛ بررسی تمرین‌ها و پروژه‌ها تا ده روز آتی در فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

شایان‌ذکر است آیین اختتامیه دهمین جشنواره پویانمایی رضوی در ٢٢ آبان ماه به میزبانی استان گلستان برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.