» » اهدای گواهی‌نامه به شرکت‌کنندگان دوره آموزشی «مفهوم زمان‌بندی و حرکت در انیمیشن»

اهدای گواهی‌نامه به شرکت‌کنندگان دوره آموزشی «مفهوم زمان‌بندی و حرکت در انیمیشن»

اهدای گواهی‌نامه به شرکت‌کنندگان دوره آموزشی «مفهوم زمان‌بندی و حرکت در انیمیشن»

 پس از دو روز فشرده و گذراندن ١٦ ساعت کارگاه آموزشی، گواهینامه‌های دوره آموزشی «مفهوم زمان‌بندی و حرکت در انیمیشن» با حضور مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و مدرس کارگاه به شرکت‌کنندگان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، علیرضا گلپایگانی مدرس این دوره آموزشی در این مراسم، اظهار داشت:  زمان و حرکت از رکن‌های اصلی پویانمایی است و در این دوره آموزشی کوشیده شد به صورت کاربردی و مؤثر برای شرکت‌کنندگان این دو مفهوم به صورت نظری و عملی آموزش داده شود.

وی با تأکید بر اینکه هدف از تولید؛ تنها شرکت و ارائه آن برای جشنواره نباید باشد، ادامه داد: تولیدات مستمر و شرکت در کارگاه‌های آموزشی می‌تواند کمک مؤثری در رشد و بالندگی دوست داران و فعالان این صنعت و ارتقاء کمی و کیفی آن در سطح کشور کند.

در ادامه عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تقدیر از مدرس مجرب و دانشگاهی کارگاه و شرکت‌کنندگان؛ توجه ویژه و تداوم کارگاه‌های تخصصی و هدفمند در حوزه پویانمایی را ازجمله برنامه‌ها و اهداف آن اداره کل اعلام کرد.

این مسئول استانی ضمن ابراز امیدواری از رشد و بالندگی این صنعت و هنر در استان گلستان با حضور جوانان پرشور و باانگیزه، گفت: در تلاشیم زمینه‌های لازم را برای برپایی مستمر و هدفمند دوره‌های آموزشی را فراهم آوریم.

شایان‌ذکر است این دوره تخصصی برای نخستین بار پیش از آغاز دهمین جشنواره پویانمایی رضوی به مدت دو روز و به صورت منطقه ای به میزبانی شهرستان گرگان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.