» » آغاز اکران انیمیشن های دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی در تالارفخرالدین اسعد گرگانی

آغاز اکران انیمیشن های دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی در تالارفخرالدین اسعد گرگانی

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از آغاز اکران انیمیشن های دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی در تالارفخرالدین اسعد گرگانی در صبح روز دوشنبه 21 آبان ماه 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، محمود غریب آبادی، افزود: در نوبت صبح 23 فیلم با حضور مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، هنرمندان عرصه پویا نمایی، دانشجویان و دانش آموزان و علاقه مندان این صنعت در سالن نگاه تالارفخرالدین اسعد گرگانی اکران شد.

وی ادامه داد: در نوبت بعد از ظهر اکران 19 فیلم پیش بینی شده است و علاقه مندان می توانند از ساعت 16 تا 19 به تماشای آن ها بنشینند.

غریب آبادی ضمن دعوت از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان به شرکت در آیین اختتامیه این رخداد فرهنگی و ارزشی، ابراز کرد: آیین اختتامیه و اعلام اسامی برگزیدگان بخش فیلم و فیلم نامه نویسی دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی در روز سه شنبه ساعت 10 صبح در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود .

شایان ذکر است دهمین جشنواره پویانمایی رضوی از سری برنامه های شانزدهمین  جشنواره بین المللی امام رضا (ع) با هدف اشاعه فرهنگ منور رضوی در تاریخ 21 و 22 آبان ماه به میزبانی استان گلستان برپا شده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.