» » انتخابات دومین دوره انجمن هنرهای تجسمی استان گلستان برگزار شد

انتخابات دومین دوره انجمن هنرهای تجسمی استان گلستان برگزار شد

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی انتخابات دومین دوره انجمن هنرهای تجسمی استان گلستان در عصر چهارشنبه 30 آذر ماه خبر داد و گفت: در این انتخابات 9 کاندیدا برای هیات مدیره و 2 کاندیدا برای بازرس حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رمضان یازرلو ضمن قدردانی از شرکت کنندگان در این انتخابات؛ سرمایه اعتماد به یکدیگر در بین هنرمندان تجسمی و نگاه فاخر و اندیشه محور بودن را از ویژگی های این انجمن در استان برشمرد و ابراز کرد: در این انتخابات بر مبنای اساس نامه انجمن «حمید رضا فرخی» ، «صالح زنگانه» ، «محمدرضا عباسپور» و «بهروز طیبی فر» به عنوان چهار نفر منتخب هیات مدیره و « محمد صادقی» و « سمیه زاهد» به عنوان علی البدل انتخاب شدند.

وی ادامه داد: همچنین «پریا خاندوزی» به عنوان بازرس و «آذر طهماسیان» علی البدل بازرس انتخاب شد.

یازرلو با اعلام آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در همدلی و همراهی هیات مدیره جدید و تشکر از هیات مدیره دوره پیشین، اظهار کرد: در سیاست گذاری ها به دنبال رسیدن به تولید آثار با کیفیت از سوی هنرمندان و عرضه این آثار فاخر در سطح ملی و بین المللی هستیم.

شایان ذکر است پیش از آغاز رای گیری هر یک از کاندیداها دقایقی درباره اهداف و برنامه های خود سخنانی را ایراد داشتند و بندهایی از اساس نامه انجمن با رای گیری از حاضران به عنوان مجمع عمومی اصلاح شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.