» » کارگاه قصه خوانی در یکی از دورافتاده ترین روستاهای شهرستان کلاله

کارگاه قصه خوانی در یکی از دورافتاده ترین روستاهای شهرستان کلاله

کارگاه قصه خوانی در یکی از دورافتاده ترین روستاهای شهرستان کلاله

به مناسبت هفته کتاب کارگاه قصه خوانی در یکی از دورافتاده ترین روستاهای شهرستان کلاله با حضور پروین پناهی(نویسنده) و  زهرا موسوی(نویسنده و شاعر) در روز چهارشنبه 30 آبان ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان، در روستای «قره آغاچ» که سکنه آن از نعمت آب آشامیدنی و گاز محروم هستند 15 باشگاه کتاب خوانی فعال است و در این روز خاطره انگیز ؛ کودکان در فضایی صمیمی به دور یکدیگر نشستند و به قصه خوانی پرداختند.

در این برنامه که با شور و اشتیاق فراوان کودکان روستایی همراه بود ضمن استقبال گرم از نویسندگان و اجرای برنامه های سنتی ، دو نویسنده محبوب کودکان شعرها و داستان های خود را برای بچه ها خواندند و کودکان علاقه مند با شورفراوان به این آثار گوش فرا دادند.

لازم به ذکر است روستای فرهنگ پرور قره آغاچ در فاصله 55 کیلومتری شهرستان کلاله در شمال زیارتگاه خالد نبی قرار با  شکل ساختاری طولی به ابعاد 7  کیلومتر در کنار رودخانه آب شور قرار دارد.

شایان ذکر است شهرستان کلاله یکی از فعال ترین شهرهای کتاب خوانی در سطح کشور است که تاکنون 180 باشگاه کتاب خوانی با بیش از 2000 نفر عضو فعال در آن ثبت شده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.