» » آیین تکریم و معارفه معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با حضور مدیرکل آن دستگاه و مدیران کل میراث فرهنگی و کانون پرورش فکری کودکان استان گلستان در سالن نگاه تالارفخرالدین اسعد گرگانی در صبح سه شنبه 6 آذرماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در ابتدای این آیین قدرت دایمی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،ضمن قدارنی از برپایی این مراسم و تشکر از همکارانش در واحد فرهنگی در دوران خدمتش در این معاونت، گفت: خدمت در عرصه فرهنگ یک فرصت است و بنده سعی کردم ذهن و روحم را با آن در آمیزم.

وی در ادامه به بخشی از دغدغه هایش در حوزه فرهنگی که در دوره مسئولیتش بدان می اندیشه است، اشاره کرد و گفت: امیدوارم در فصل جدید معاونت فرهنگی برخی چالش ها ، کمبود ها و دغدغه ها در حوزه مطبوعات، نشر و طرح های کتاب خوانی، دوره های آموزشی و دیگر مسائل در این حوزه شرایط بهتری در آینده پیدا کنند.

در ادامه مراسم مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان که از جمله مهمانان مدعو در این آیین بود در دقایقی کوتاه، ابراز کرد: در دوره ای که آقای گلچین در روابط عمومی میراث فرهنگی فعالیت داشتند بنده از همکاری با وی لذت می بردم و همواره به عنوان نیرویی وقت گذار،تسهیل کننده امور و با برنامه مشغول به انجام وظیفه بودند.

سپس احمد گلچین معاون جدید فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن قدردانی از حسن توجه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و قدردانی از شرکت کنندگان در آیین تکریم و معارفه، اظهار کرد: به دلیل حساسیت و متفاوت بودن حوزه فرهنگ و با عزمی جدی برای کاهش دغدغه اصحاب این حوزه تلاش خواهم کرد.

وی با تاکید بر توجه به خردجمعی  و همگرایی، گفت: امید است در کنار یکدیگر بتوانیم به تعالی بیشتر فرهنگ در جامعه و استان گلستان کمک کنیم.

در بخش پایانی این آیین، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با قدردانی از تلاش و انگیزه و زحمات صادقانه و بی ریای  قدرت دایمی و اشاره به حدیثی از رسول اکرم (ص)، اظهار کرد: خلوص در عمل در خدمات آقای دایمی مشاهده شد و امیدوارم در سمت مدیریت مجتمع فرهنگی هنری بهارستان نیز ساعی و موفق باشند.

این مدیر استانی با تاکید بر نگاه توسعه و تحول محور، ابراز کرد: امید است با دغدغه و تلاش مضاعف بتوانیم شاهد تحولی در حوزه فرهنگی استان شویم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم پس از اهدای احکام جدید و لوح های سپاس به معاون فرهنگی پیشین و جدید، کارکنان واحد فرهنگی به رسم یادبود هدیه ای به قدرت دایمی اهدا کردند.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.