» » دبیرخانه سومین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات تشکیل جلسه داد

دبیرخانه سومین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات تشکیل جلسه داد

 

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل جلسه دبیرخانه سومین جشنواره  ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات با حضور اعضای دبیرخانه و نماینده کمیته ها در روز دوشنبه 12 آذر ماه  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رمضان یازرلو هدف از تشکیل این جلسه را خودارزیابی فعالیت ها و برنامه ریزی برای بهینه سازی فعالیت دبیرخانه و کمیته ها اعلام کرد و گفت: در این جلسه فعالیت های صورت گرفته توسط دبیرخانه و کمیته ها مورد بررسی و ارزیایی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه تعداد آثار ارسالی به جشنواره، رایزنی در صورت نیاز به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره، معرفی و ارتباط گیری با رابطین در استان ها و مباحث مالی جشنواره مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

یازرلو در پایان ضمن دعوت از صاحبان قلم در حوزه نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی، اظهار کرد: علاقه مندان می توانند تا 25 آذر ماه ضمن تکمیل فرم ثبت نام، آثار خود را به نشانی  ayatfest.farhang.gov.ir ارسال نمایند.

شایان ذکر است آیین اختتامیه و اهدای جوایز به برگزیدگان سومین جشنواره  ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات در 22 دی ماه 97 به میزبانی استان گلستان در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.