» » فراخوان پنجمین جشنواره موسیقی آوای فجر استان گلستان منتشر شد

فراخوان پنجمین جشنواره موسیقی آوای فجر استان گلستان منتشر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از انتشار فراخوان پنجمین جشنواره موسیقی آوای فجر استان گلستان خبر داد و گفت: این جشنواره از 23 تا 29 بهمن ماه همزمان با سی و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری افزود: این جشنواره به همت و هم دلی انجمن موسیقی استان گلستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در قالب اجرای گروهی و بدون محدودیت سنی در آستانه چهل سالگی انقلاب و همزمان با سی و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر برپا می شود.

وی ادامه داد: استان گلستان در حوزه فرهنگ و هنر به ویژه موسیقی دارای ظرفیت های قابل توجهی است که حضور اقوام مختلف در آن به گستردگی و تنوع موسیقایی آن افزوده است و ایجاد نشاط عمومی و حفظ و اشاعه فرهنگ صحیح موسیقایی ،حمایت و هدایت گروه ها و هنرمندان موسیقی استان به تولید آثار موسیقایی از وظایف و سیاست های انجمن موسیقی گلستان است که در این جشنواره به آن پرداخته خواهد شد.

این مدیر استانی آخرین مهلت ارسال آثار و ثبت نام را 20 دی ماه سال جاری اعلام کرد و ادامه داد: کلیه مدارک می بایست در مهلت زمان مقرر شده و فقط توسط سرپرست گروه و با مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره تحویل شود.

وی در پایان اظهار کرد: کلیه متضایان شرکت در جشنواره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط عمومی و اختصاصی جشنواره به بخش اطلاعیه ها و فراخوان های وب سایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به نشانی golestanf.irو golestan.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.