» » سومین جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه قرآن در کردکوی تشکیل شد

سومین جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه قرآن در کردکوی تشکیل شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی از تشکیل سومین جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه قرآن در آن شهرستان خبر داد و گفت: این جلسه با حضور معاون پرورشی و مسئول واحد هنری آموزش و پرورش کردکوی، کارشناس قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از هنرمندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، یاسر مسعودی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی، هدف از برپایی این جلسه را تصمیم گیری نهایی برای چگونگی برگزاری نمایشگاه عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه ما از ظرفیت خوبی در حوزه هنرمندان برخوردار هستیم؛ پیشنهادها و نظرات هر یک از اصحاب هنر شهرستان کردکوی می تواند در کسب نتیجه بهتر در برگزاری این نمایشگاه کمک شایانی کند.

وی با اشاره بر اینکه برپایی نمایشگاه قرآنی فرصت مناسبی برای انتقال آموزه های قرآنی است، ادامه داد: در این جلسه هر یک از هنرمندان حاضر در نشست به طرح پیشنهاد های خود پرداختند که پس از جمع بندی بهترین آرا و نظرات بدون شک بهره برداری خواهد شد.

یادآور می شود انتخاب نام برای نمایشگاه، فضاسازی ورودی نمایشگاه ،اطلاع رسانی و تبلیغات، شرح وظایف هر یک از گروه های فرهنگی و هنری از عمده مباحث طرح شده در این جلسه هم اندیشی بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.