» » جلسه نقد و بررسی فیلم «شبی که ماه کامل شد» در گرگان برگزار شد.

جلسه نقد و بررسی فیلم «شبی که ماه کامل شد» در گرگان برگزار شد.

پس از اکران فیلم «شبی که ماه کامل شد» در ساعت 19 با حضور جمعی از صاحب نظران و علاقه مندان سینما جلسه نقد و بررسی فیلم در سالن کوچک تالارفخرالدین اسعدگرگانی برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، « کیومرث سلیمانیان مقدم» از هنرمندان فیلم ساز و منتقد در این جلسه که در شامگاه یکشنبه 14 بهمن ماه برپا شد، اظهار کرد: این فیلم قطعا دو نامزد در بخش بهترین بازیگر را در این جشنواره دارد، همچنین موسیقی بسیار عالی، تصویر برداری بی نظیر و تدوین کار حساب شده بود.

وی افزود: اگر چه فیلم نامه ضعیف بود اما وقتی در یک فیلمنامه ضعیف چنین چیزهایی می بینیم با یک فیلم خوش ساخت طرف می شویم.

این فیلم ساز جوان، گفت: من نرگس آبیار را نسخه ای از حاتمی کیا می دانم و معتقدم از جمله کارگردان هایی است که تکلیفش با خودش مشخص است.

در ادامه این جلسه «نیما صفار» یکی دیگر از هنرمندان و منتقدان حاضر در جمع ضمن انتقاد از ضعیف بودن فیلمنامه اظهار کرد: وقتی به این فیلم ها نگاه می شود متوجه می شویم مخاطب این چنین فیلم هایی را دوست دارد و اگر پول را از این فیلم جدا کنیم چیزی باقی نمی ماند.

وی افزود: مخاطب ایرانی عادت کرده فیلم های ایرانی را رنگ پریده ببیند و این گونه فیلم ها برایش جذاب است، گرچه این گونه آثار که از فیلمنامه ضعیفی برخوردار هستند در مخاطب اثر خود را می گذرانند.

لازم به ذکر است چهارمین شب جشنواره فیلم فجر در گلستان با  اکران دو فیلم «ناگهان درخت» ساخته صفی یزدانیان و «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی در ساعات ۱۹ و ۲۱ در تالارفخرالدین اسعد گرگانی و دو فیلم«سمفونی نهم» ساخته محمدرضا هنرمند و «جاندار» ساخته‌ی مشترک «حسین امیر دوماری» و «پدرام امیری»  در ساعات 18 و 20 در پردیس سینمایی کاپری ادامه خواهد داشت.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.