» » دیدار دو مدیر عرصه فرهنگ و هنر استان گلستان در ایام الله دهه فجر

دیدار دو مدیر عرصه فرهنگ و هنر استان گلستان در ایام الله دهه فجر

دیدار دو مدیر عرصه فرهنگ و هنر استان گلستان در ایام الله دهه فجر

در ایام الله دهه مبارک فجر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار رییس حوزه هنری گلستان در صبح چهارشنبه 17 بهمن ماه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این دیدار عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تبریک فرا رسیدن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به «نقی محمدی نژاد» رییس حوزه هنری استان گلستان، گفت: هنر در جامعه ما، پس از انقلاب اسلامی تجلّی یافته از ایمان، اعتقاد و آگاهی ملت است.

وی افزود: هنرمندان متعهد، با شناخت جایگاه والای خویش و به پشتوانه معارف غنی اسلامی، می توانند هنر را تواناترین و زیباترین وسیله هدایت ملت ها، به سوی عدالت خواهی و آزادی و خداجویی برگزینند.

این مدیر استانی ضمن تاکید به هم افزایی دستگاه های فرهنگی و هنری، ادامه داد: هنر، حیاتی ترین و ضروری ترین شاخص زندگی انسان است و گستره ای بسیار وسیع و عمیق دارد.

در ادامه نقی محمدی نژاد رییس حوزه هنری استان گلستان نیز ضمن تبریک این ایام مبارک، اظهار کرد: هم افزایی اثری که صادق است و تلخ و شیرین زندگی را با مردم در میان می گذارد، صمیمانه می تواند با آنان ارتباط برقرار کند و زمینه های رشد و هدایت آنان را پا بر جا نماید.

وی هم افزایی و بهره مندی از تجارب یکدیگر را در رشد و توسعه فرهنگ و هنر استان موثر قلمداد کرد و گفت: زبان گویای هنر نقش بسزایی در رشد و بالندگی اجتماع دارد.

یادآور می شود در پایان این دیدار هدیه ای به رسم یادبود از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به رییس حوزه هنری استان گلستان اهدا شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.