» » رونمایی از اتوبوس انقلاب در دانشکده امام علی (ع) کردکوی

رونمایی از اتوبوس انقلاب در دانشکده امام علی (ع) کردکوی

اتوبوس نمادین  انقلاب طی مراسمی با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان کردکوی در دانشکده امام علی (ع) آن شهرستان در روز سه شنبه ١٦ بهمن ماه رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اتوبوس انقلاب با حضور مسئولین شهرستان رونمایی شد .

در حاشیه برپایی این آیین «یاسر مسعودی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی توجه جوانان و نوجوانان به انقلاب را لازمه حفظ بنیان نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: نسل امروز باید انقلاب را بشناسند زیرا میراث‌داران این انقلاب همین جوانان و نوجوانان هستند و استفاده از ابزار هنر یکی از ملموس‌ترین راهکارهای در نظر گرفته شده برای ارتقای آگاهی نسل امروز در این خصوص است.

مسعودی افزود : این اتوبوس به پیشنهاد دانشکده فنی امام علی (ع) جهت طراحی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار شد و اداره با همکاری هنرجویان «آموزشگاه طراحی و نقاشی اثر» به سرپرستی «سمیه زاهد» به نقاشی اتوبوس پرداختند .

این مدیر شهرستان، در خاتمه گفت: مقرر شد این اتوبوس در ورودی دانشکده قرار گرفته و در داخل اتوبوس نمایشگاه عکس انقلاب ، نمایشگاه کتاب و کارهای فرهنگی انجام شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.