» » 12 هزار گلستانی از فیلم های جشنواره فجر سی و هفتم استقبال کردند

12 هزار گلستانی از فیلم های جشنواره فجر سی و هفتم استقبال کردند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در آیین اختتامیه سی و هفتمین فیلم فجر در استان گلستان که در عصر پنج شنبه 18 بهمن ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برپا شده بود ، گفت: سینما توانست انقلاب اسلامی را بر پرده نقره‌ای خود نشان دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشیری به عنوان نمونه با اشاره به دو فیلم «شبی که ماه کامل شد» و « 23 نفر» که در استان گلستان اکران شدند، اظهار کرد: این دو فیلم جلوه ای از سینمای ارزشمند انقلاب اسلامی بود که  به هنری ترین و زیباترین شکل قصه های خود را روایت کردند.

وی با اشاره به تاثیر سینما بر ذهن و روح جامعه، گفت: سینما هنری آمیخته با هنرهای دیگر است که قدرت تاثیرگذاری بالایی دارد و نقش بسزایی در رشد و توسعه و تعالی جامعه را ایفا می کند.

این مدیر استانی ضمن قدردانی از مردم هنردوست استان گلستان و عوامل برپایی این رخداد هنری در دو مجموعه فخرالدین اسعد گرگانی و پردیس سینمایی کاپری، گفت:

مفتخر هستیم که چندین سال همزمان با تهران جشنواره فیلم فجر را در استان گلستان برگزار می کنیم و خرسندیم که ۱۲ هزار نفر به تماشای 12 فیلم سودای سیمرغ یک در استان گلستان نشستند.

در پایان برنامه پس از تقدیر از « مسعود امامی» و «فاطمه صغرا ذهبی» که سال ها برای انجمن سینمای جوان گرگان و هنر سینما در استان گلستان زحمت کشیدند حاضران در آیین اختتامیه به تماشای فیلم « بیست و سه نفر» نشستند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.