» » انقلاب اسلامی درس گرفته از مکتب حضرت فاطمه زهرا (س) است

انقلاب اسلامی درس گرفته از مکتب حضرت فاطمه زهرا (س) است

عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) همزمان با چهل سالگی پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

شوق و روح فاطمی و حب به فرزندان فاطمه سبب انزجار مردم از فساد و ابتذال طاغوت شد و انقلاب اسلامی ایران به نام نامی حضرت فاطمه زهرا (س) و ائمه اطهار به پیروزی رسید و امروزه علیرغم همه کج اندیشی ها و دشمنی‌ها به چهل سالگی خود رسیده و تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) به یاد آورنده این حقیقت است که این انقلاب هر چه دارد از مکتب اسلام و برکت وجودی اولیا و صلحا است.

انقلاب اسلامی درس گرفته از مکتب حضرت فاطمه زهرا (س) است. انقلابی که منجر به احیای ارزش و مقام زن در سطح جامعه شد و امروزه  مکتب حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی بشری مناسبی است که آحاد مردم در تمامی ملل می توانند با تاسی از سیره عملی و نظری آن حضرت قله های پیشرفت و ترقی را در تمامی سطوح طی کنند.

شایسته است مردان و زنان این مرز پر گهر در چهل سالگی انقلاب اسلامی با افتخار به گذشته و امید به آینده، انقلابی و فاطمی بودن را همچنان سر لوحه امور خود قرار دهند و با تقویت ایمان و تقوا افق های روشن تری را برای ایران اسلامی رقم بزنند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.