» » همایش بانوی آفتاب به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) در شهرستان رامیان

همایش بانوی آفتاب به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) در شهرستان رامیان

همایش بانوی آفتاب به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) در شهرستان رامیان

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان از برپایی همایش بانوی آفتاب به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س)  و روز زن در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،ابراهیم راهداری افزود: این همایش با هدف بزرگداشت مقام زن و شناساندن حضرت فاطمه به عنوان الگوی برتر به جوانان و نوجوانان در روز سه شنبه ٧ اسفند برگزار شد.

وی ادامه داد: در این همایش، حجه الاسلام جلالی به عنوان سخنران ، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س(و روز زن، پیرامون وجوه مختلف و ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه(س) مطالبی را عنوان کرد و به صفاتی چون صبر و بردباری، متانت، عفت، پاکدامنی، گذشت، سخاوت و صیانت از حریم خانواده به عنوان برجسته ترین ویژگی های آن حضرت که می تواند الگوی مناسب برای همه مردان و زنان باشد اشاره داشت.

راهداری حضرت زهرا (س) را نمونه بارز یک انسان و یک زن کامل دانست و افزود: سرود، دکلمه و مولودی خوانی و اهدای جایزه به قید قرعه به ٥ نفر از حاضران در مراسم از دیگر برنامه های اجرا شده در این همایش بود.

یادآوری می شود این برنامه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرمانداری ، اداره تبلیغات اسلامی و مرکز بهداشت شهرستان رامیان و در محل سالن اجتماعات اداره تبلبغات اسلامی برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.