» » بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از پروژه های عمرانی بندرگز

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از پروژه های عمرانی بندرگز

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز از بازدید نصرالله کشیری معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از پروژه های نیمه تمام شهرستان بندرگز و نوکنده در روز سه شنبه ٧ اسفند ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، لیلا هزارجریبی افزود: در این بازدید یکروزه معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با فرماندار بندرگز و شهردار نوکنده دیدار و گفتگو کرد .

هزارجریبی ادامه داد: در این دیدار مسئولان در خصوص مشکلات و مسائل فرهنگی و هنری و پروژه های شهرستان به گفتگو پرداختند و درباره پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی و هنری نوکنده و واگذاری آن به شهرداری نوکنده و تجهیز و ادامه ساخت آن توافقات لازم بین طرفین انجام شد.

هزار جریبی، اظهار کرد: در ادامه این بازدید نصرالله کشیری از سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد بندرگز و تنهاترین سالن بندرگز و فضاهای اداری دیدن کردند و با دیدن مشکلات قول مساعد جهت رسیدگی به این سالن را در دستور کار خود قرار دادند و در پایان بر گلزار شهدای گمنام حاضر شده و جهت شادی این شهیدان ذکر فاتحه ایی را نثار روح آنها نمودند.

یادآوری می شود در این دیدار به مناسبت روز زن و مقام مادر از طرف معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان هدیه این به لیلا هزارجریبی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز اهدا شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.