» » آیین اختتامیه مسابقه استانی نقاشی و طراحی با موضوع بلایای طبیعی در کردکوی

آیین اختتامیه مسابقه استانی نقاشی و طراحی با موضوع بلایای طبیعی در کردکوی

آیین اختتامیه مسابقه استانی طراحی و نقاشی در روز یکشنبه ١٢ اسفند ماه در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، یاسر مسعودی رییس اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی کردکوی ضمن اعلام این خبر، افزود: این آیین با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری گلستان ، رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد.

مسعودی ادامه داد:  این مسابقه با هدف ارتقاء سطح آگاهی کودکان و نوجوانان پیرامون ایمنی در برابر بلایای طبیعی برگزار شد و آگاهی بخشی و شناخت بلاهای طبیعی، اقدامات پیشگیری، آمادگی و مقابله با بلاهای طبیعی، اهمیت کمک رسانی به موقع به آسیب دیدگان، مشارکت مردمی و همکاری سازمان های دولتی از موضوعات این مسابقه بود.

وی ضمن قدردانی از شرکت کنندگان و عوامل برپایی مسابقه، اظهار کرد: حدود ٢٠٠ اثر از سراسر استان گلستان در دو بخش کودک و نوجوان به دبیرخانه ارسال شد که پس از داوری ٥ نفر از هر دو بخش به عنوان برگزیده و از ١٠ نفر دیگر نیز با لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

مسعودی در پایان، گفت: از آثار ارسال شده نمایشگاهی در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی به مدت ٥ روز برگزار می شود.

شایان ذکر است این برنامه با همکاری اداره کل مدیریت بحران استان گلستان، آموزشگاه آزاد هنری اثر و انجمن هنرهای تجسمی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.