» » دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با معاون عمرانی فرمانداری مینودشت

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با معاون عمرانی فرمانداری مینودشت

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با معاون عمرانی فرمانداری مینودشت

 نصرالله کشیری معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان به همراه قزل سفلو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت در روز دوشنبه 13 اسفند ماه با حضور در فرمانداری مینودشت با حسینی نیا معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری این شهرستان دیدار و درباره مسائل مختلف فرهنگی و هنری و عمرانی گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این دیدار نصرالله کشیری ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار و سایر مسئولین فرمانداری از حوزه فرهنگ و هنر گفت: با توجه به اینکه سالن های ارشاد اسلامی به صورت مستمر در اختیار ادارت و نهادها مختلف قرار می گیرد و مورد بهره برداری همگانی است نیازمند توجه هرچه بیشتر در خصوص مسائل هزینه ای است.

کشیری افزود: سالن مجتمع فرهنگی و هنری مینودشت بر اثر استفاده های متعدد در طول سالیان گذشته اکنون نیازمند تعمیر و مرمت است و تجهیزاتی از قبیل پرده نمایش، بالابر و ... برای این سالن ضروری است.

وی خواستار حمایت و تخصیص اعتبار لازم در شورای برنامه ریزی شهرستان در سال ٩٨ برای این مهم، ادامه داد: سینمای سیار در مجتمع فرهنگی و هنری و پلاتوی نمایشی در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی مینودشت از جمله مواردی است که باید با هم افزایی بتوانیم آن ها را در مینودشت راه اندازی کنیم.

در ادامه نشست حسینی نیا معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نیز ضمن ابراز خشنودی از این دیدار، گفت: فرمانداری مینودشت همواره در پیشبرد مسائل فرهنگی و هنری پشتیبان دستگاه های متولی امر بوده و تلاش خواهیم نمود در آینده این مسائل و مشکلات را به یاری هم مرتفع نمایم.

یادآوری می شود دیدار با « مختار رنجیده یامچی»  از شاعران نام آشنای مینودشتی و مسئول انجمن شعر و ادب بیدل و  دیدار با همکاران و بازدید از مجتمع فرهنگی و هنری مینودشت از دیگر برنامه های معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در این روز بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.