» » همایش مدیران مراکز قرآنی و مردمی استان گلستان برگزار شد

همایش مدیران مراکز قرآنی و مردمی استان گلستان برگزار شد

همایش مدیران مراکز قرآنی و مردمی استان گلستان برگزار شد

 رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  گلستان از برپایی همایش مدیران مراکز قرآنی و مردمی استان گلستان در روز چهارشنبه 15 اسفند ماه در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت الاسلام یعقوب مهدوی افزود: این برنامه با سخنرانی «مهدی قره‌شیخلو» رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، «حجت‌الاسلام والمسلمین روستا آزاد» معاون فرهنگی - تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و «حجت‌الاسلام حمیدرضا مهدوی‌ارفع» مدیر نهضت نهج‌البلاغه همراه بود.

وی ادامه داد: در این مراسم از مدیر ۶۰ مؤسسه قرآنی و ۳۲۷ خانه قرآن استان با هدیه نقدی و اهدای نهج‌البلاغه تجلیل به عمل آمد.

مهدوی افزود: همچنین در این مراسم از «محمدرضا ولی‌‌محمدی»  حافظ قرآن و «امیرحسین رحمتی» قاری قرآن و از شش خانواده شهدای زن قرآنی استان تقدیر شد.

یادآور می شود این همایش به همت و همدلی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان، اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت استان گلستان و مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور برگزار شد. 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.