» » برپایی آیین کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور در رامیان

برپایی آیین کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور در رامیان

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان از اجرای طرح کتابخانه گردی در شهرستان رامیان خبر داد و گفت: این آیین همزمان با سراسر کشور در روز شنبه 18 اسفند ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ابراهیم راهداری افزود: در پانزدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، طرح ملی کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور با هدف آشنایی با خدمات و فعالیت های کتابخانه های عمومی در کتابخانه عمومی روستای رضا آباد بخش فندرسک توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر تحولات خوبی را در حوزه کتابخانه های عمومی شاهد بوده ایم، ادامه داد: تربیت نسل امروز و ایجاد فرهنگ مطالعه در واقع تربیت نسل های آینده بوده که پیشرفت و توسعه جامعه را در پی خواهد داشت.

یادآوری می شود سالروز تأسیس کتابخانه‌های عمومی در کشور، فرصت مناسبی است تا مسئولان سراسر کشور از جمله فرمانداران، استانداران، شهرداران، بخشداران، دهیاران، اعضای شورای شهر و روستا، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، ائمه محترم جمعه و جماعت، اعضای انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی استان‌ها و شهرستان‌ها و همه علاقه‌مندان به کتاب، با حضور در کتابخانه‌ها و دیدار و گفت‌گو با اعضاء و کتابداران، نسبت به آخرین تحولات کتابخانه‌ها کسب اطلاع کنند.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.