» » اهدای لوح تقدیر تکریم ارباب رجوع به 5 نفر از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان

اهدای لوح تقدیر تکریم ارباب رجوع به 5 نفر از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان

اهدای لوح تقدیر تکریم ارباب رجوع به 5 نفر از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان

 در جشن پایان سال 97 و گرامیداشت میلاد حضرت علی (ع ) و روز مرد که ویژه کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد از 5 نفر از کارکنان آن اداره کل به پاس تکریم ارباب رجوع تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در آیین مراسم که با حضور مدیر کل، معاونین و مدیران و کارکنان ستادی آن اداره کل  در ظهر دوشنبه 27 اسفند ماه در سالن نگاه مجموعه فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، از 5 نفر از کارکنان ستادی به پاس تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی در نظام اداری تجلیل به عمل آمد.

طبق اعلام نظر ارباب رجوع های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در این جشن از «محمود غریب آبادی» ، «مریم رحمانی پور» ، «پریسا فاضلی راد» ، «سید مهدی جلیلی» و «سید رمضان امیرلطیفی» با اهدا لوح و هدیه قدردانی شد.

یادآوری می شود يكي از هدف هاي اصلي هر سازمان، جلب رضايت مشتريان و خدمت گيرندگان از طريق ارائه خدمات با كيفيت مطلوب است. در نظام اداري و اجرايي نيز رضايت مردم از خدمات دستگاه هاي دولتي يكي از شاخصهاي اصلي بخش كارآموزي و رشد و توسعه مي باشد و مولفه هايي از قبيل سرعت، صحت و دقت در انجام كار مراجعان چگونگي رفتار و برخورد با خدمت گيرندگان و اطلاع رساني مناسب، عواملي هستند كه رضايت مندي خدمت گيرندگان و مراجعين دستگاههاي دولتي مي شوند. به منظور ايجاد ساز و كار لازم در ارائه خدمت مطلوب مناسب و مؤثر به مردم و برخورد مناسب كاركنان با مراجعان و نهادينه شدن موضوع رضايتمندي مراجعان؛ طرح تکریم ارباب رجوع پدید آمده است. 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.