» » ایستگاه همدلی با طعم بازی به کمپ سیل زدگان آق قلا آمد

ایستگاه همدلی با طعم بازی به کمپ سیل زدگان آق قلا آمد

ایستگاه همدلی با طعم بازی به کمپ سیل زدگان آق قلا  آمد

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آق قلا از حضور ایستگاه بازی و سرگرمی «ریس موبیل» در کمپ ها و مناطق سیل زده شهرستان آق قلا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، مرجان طریک افزود: با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و با همکاری شتاب دهنده کسب و کار فردوسی، ایستگاه همدلی با طعم بازی در کمپ های اسکان سیل زدگان به منظور سرگرم نمودن کودکان و نوجوانان مستقر شد.

وی ادامه داد: سیل وارده در شهرستان آق قلا خسارت های زیادی وارده نموده و تقریبا وسایل سرگرمی در اختیار کودکان و نوجوانان قرار ندارد و همین موضوع باعث بی قراری آنها و به تبع آن سخت تر شدن شرایط والدین شده است؛ به همین منظور بنیاد ملی بازی های رایانه ای با همکاری شتاب دهنده کسب و کار فردوسی در محل های اسکان سیل زدگان  با استقرار ماشین ون «ریس موبیل» مجهز به تجهیزات بازی های رایانه ای تلاش نمودند تا کودکان و نوجوانان  آسیب دیده را سرگرم و در حفظ و روحیه آنان ادای سهم نمایند .

طریک افزود: این ون بازی در سه مرکز آموزشی گل محمدی، مدرسه شهید حبیب لی، کانون پرورش فکری کودکان مستقر شد و برای لحظاتی کودکان و نوجوانان آسیب دیده از سیل را شاد و سرگرم کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.