» » تقدیر از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت گرامیداشت روز جانباز و اعیاد شعبانیه

تقدیر از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت گرامیداشت روز جانباز و اعیاد شعبانیه

تقدیر از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت گرامیداشت روز جانباز و اعیاد شعبانیه

 در نشستی صمیمی با حضور مدیرکل، معاونین و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت گرامیداشت روز جانباز و اعیاد شعبانیه از ایثارگران آن اداره کل تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این نشست که در ظهر چهارشنبه 21 فروردین‌ماه در سالن نگاه مجموعه فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد؛، مدیرکل و معاونت‌ها هر یک ضمن تبریک این ایام خجسته و قدردانی از تلاش و مساعی کارکنان خدوم آن اداره کل و جامعه فرهنگ و هنر و رسانه استان گلستان در امدادرسانی و فعالیت‌های امیدبخش به حادثه دیدگان سیل، ضمن تقدیر از ایثارگران آن اداره کل دغدغه‌ها و راهبردهای خود را در سال جاری مطرح کردند.

عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تأکید به تولید فکر و داشتن انگیزه مضاعف در سال پیش رو، اظهار کرد: امید است سال جدید را با افکار و برنامه‌های خوب شروع کنیم.

نصرالله کشیری معاون توسعه مدیریت و منابع اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان که خود از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است، با ذکر چند خاطره از آن دوران، افزایش بهره‌وری با کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدهای پایدار را به عنوان برنامه و راهبرد آن معاونت در سال 98 اعلام کرد.

در ادامه رمضان یازرلو معاون هنری آن اداره کل با تأکید بر اینکه همه ما پاسداریم و در جبهه فرهنگی در مقابل هجمه‌ها و جنگ نرم دشمنان در حال انجام وظیفه هستیم، گفت: ارتقاء شاخص‌های عمومی در حوزه هنر، افزایش زیرساخت‌های هنری و تغییر ساختار و بهبود انجمن‌های هنری از راهبردهای حوزه مدیریتش در سال جاری است.

سپس احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، با اشاره به برپایی دو رخداد فرهنگی پیش رو (بزرگداشت مختومقلی فراغی و جشنواره فرهنگ روستا و عشایر) نگاه توسعه محور و ساماندهی و فعالیت‌های کاربردی و هدفمند را از راهبردهای حوزه مدیریتش اعلام کرد.

یادآور می‌شود از علی نیک‌خواه نصرالله کشیری، عباس صالح پور، غلامرضا نعیمی نظام‌آبادی، جعفر غریب آبادی و محمدرضا عسگری ایثارگران آن دستگاه تجلیل به عمل آمد و از کارشناس اشتغال آن اداره کل به‌پاس تلاش و مساعی در راستای انجام وظایف محوله قدردانی شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.