» » دعوت از پژوهشگران به منظور ارسال مقاله به 26مین شماره فصلنامه فرهنگ گلستان

دعوت از پژوهشگران به منظور ارسال مقاله به 26مین شماره فصلنامه فرهنگ گلستان

دعوت از پژوهشگران به منظور ارسال مقاله به  26مین شماره فصلنامه فرهنگ گلستان

 کارشناس مسئول امور پژوهش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از پژوهشگران و نویسندگان استانی برای ارسال مقاله بیست و ششمین شماره از فصلنامه فرهنگ گلستان دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ابوالفضل نجف زاده افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در راستای اقدامات پژوهشی مرتبط با مسائل فرهنگی و هنری همواره بستر لازم جهت فعالیت های پژوهشی را از طریق تشکیل کارگروه های تحقیقاتی، انجام طرح های تحقیقاتی در سطح استان، حمایت از نویسندگان و چاپ مقالات علمی، ارتباط با محافل علمی و مراکز دانشگاهی، حمایت از پژوهشگران و نخبگان بومی و غیربومی را فراهم نموده است.

وی ادامه داد: در راستای اعتلای فرهنگی و رشد فعالیت های پژوهشی در استان از تمامی پژوهشگران و نویسندگان گرامی به منظور همکاری و فعالیت در حوزه های فرهنگی و هنری دعوت به عمل می آید.

نجف زاده، اظهار کرد: آن دسته از محققان و نویسندگان گرامی که تمایل به ارسال و چاپ ‌مقالات خود در بیست و ششمین شماره از فصلنامه فرهنگ گلستان را دارند، می توانند مقالات خود را تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ به نشانی ایمیل زیر ho_jafari67@yahoo.com  جهت فرآیند داوری و چاپ ارسال نمایند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.