» » جلسه کمیسیون ماده 2 احداث پردیس سینمایی در گرگان تشکیل شد

جلسه کمیسیون ماده 2 احداث پردیس سینمایی در گرگان تشکیل شد

جلسه کمیسیون ماده 2 احداث پردیس سینمایی در گرگان تشکیل شد

 معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، از تشکیل جلسه کمیسیون ماده 2 احداث پردیس سینمایی در شهرستان گرگان با حضور اکثریت اعضا کمیسیون در ظهر روز دوشنبه 26 فروردین ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رمضان یازرلو افزود: امید است با احداث و راه اندازی این مرکز بتوانیم شاخص های فرهنگی و هنری را در استان ارتقاء داده و با توجه و نگاه به اولویت ها و نیازسنجی ها بتوانیم قدم های توسعه محوری را برای فرهنگ و هنر استان برداریم.

وی با اشاره به ضرورت توجه به بخش خصوصی برای بالا بردن سرانه های فرهنگی و هنری، گفت: امید است با همدلی و حمایت از بخش های خصوصی که در کنار دغدغه های اقتصادی دغدغه های عمرانی و فرهنگی و هنری نیز دارند بتوانیم در مسیر رشد و تعالی حرکت کنیم و قدم هایی موثر در اشتغال زایی، رونق فعالیت ها، کاهش آسیب های اجتماعی برداریم.

در ادامه جلسه نماینده بخش خصوصی ضمن قدردانی از تشکیل جلسه، طرح اولیه پروژه و ویژگی های آن، ضرورت ساخت و مختصات پروژه را به اجمال تشریح کرد و سپس هر یک از اعضا کمیسیون موارد قانونی مورد نظر خود را به نماینده بخش خصوصی ابراز داشتند.

یادآوری می شود در طرح اولیه این پروژه عمرانی احداث سالن های چند منظوره و سینمایی ویژه، سالن همایش، فضای بازی های کنسولی و خدمات رفاهی و مواردی دیگر پیش بینی شده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.