» » جلسه هماهنگی برپایی مراسم بزرگداشت مختومقلی فراغی تشکیل شد

جلسه هماهنگی برپایی مراسم بزرگداشت مختومقلی فراغی تشکیل شد

جلسه هماهنگی برپایی مراسم بزرگداشت مختومقلی فراغی تشکیل شد

جلسه هماهنگی برپایی مراسم بزرگداشت مختومقلی فراغی شاعر و عارف شهیر ترکمن، با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری و دستگاه های مدعو در صبح چهارشنبه ٢٨ فروردین ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این جلسه «عبدالرضا چراغعلی» معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان بر استفاده از این رخداد فرهنگی در جهت اتحاد و همدلی و توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان تأکید کرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به دعوت از مسئولان کشوری به منظور حضور و سخنرانی در این مراسم، افزود: باید تدابیر ویژه برای حضور مردم و نهادهای اجتماعی و فرهنگی در این رخداد فرهنگی اندیشیده و اقدام شود.

در ادامه عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و دبیر مراسم ، ضمن دعوت به هم افزایی دستگاه ها به برپایی فاخر این آیین گرامیداشت، مطالبی را پیرامون  هماهنگی و نظارت بر اجرای برنامه های مراسم در مراوه تپه و آق تقای اظهار کرد.

وی در ادامه با اشاره به چاپ کتاب به مناسبت گرامیداشت این شاعر و عارف شهیر، ضرورت  توجه به این مراسم وحدت بخش را یاد آور شد.

در پایان جلسه در خصوص برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و فرهنگی در محل مراسم بزرگداشت، پخش مراسم به صورت زنده از صدا و سیما و تمهیدات ترافیکی و برنامه های جانبی دستگاه های عضو، مطالبی مطرح شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.