» » شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مینودشت برگزار شد

شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مینودشت برگزار شد

شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مینودشت برگزار شد

 شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی مینودشت با موضوع شعار سال «رونق تولید» در روز دوشنبه 23 اردیبهشت ماه با حضور کلیه اعضای اصلی و مهمانان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، داود قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت، درباره این جلسه گفت:  شعار سال «رونق تولید»که از سوی مقام معظم رهبری برای سال ٩٨ نامگذاری شده با هماهنگی حجت السلام حسینی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی مینودشت به عنوان موضوع اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال جاری انتخاب و برگزار شد.

قاسمی افزود: در این جلسه مدیریت جهاد کشاورزی و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در خصوص راهکارهای رونق تولید و رفع موانع موجود برای تولید مطالب ارزنده ای را ابراز کردند.

قاسمی ادامه داد: همچنین در این جلسه حجت الاسلام حسینی امام جمعه با مهم دانستن مسئله رونق تولید در سطح کشور، نامگذاری این عنوان برای امسال را نشانه توجه مستقیم مقام معظم رهبری به مقوله رونق تولید کالاهای داخلی و رونق کسب و کار دانسه و مسئولین بایستی با تمام توان نسبت به از بین بردن موانع موجود و حمایت از بنگاه های تولیدی تلاش نمایند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.