» » نشست رابطین روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

نشست رابطین روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

نشست رابطین روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد

 

به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی، نشست رابطین روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و هنری و رابطین روابط عمومی در صبح سه شنبه 31 اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در ابتدای نشست محمود غریب آبادی مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن قدردانی از تلاش رابطین، به تشریح حوزه فعالیت های روابط عمومی پرداخت و گفت: فعالیت های اطلاعاتی، ارتباطی، انتشاراتی و تبلیغاتی از عمده فعالیت های حوزه روابط عمومی است.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی شاهرایی بین مدیران و کارکنان و بین سازمان و بیرون سازمان است، افزود: روابط عمومی یک بانک جامع اطلاعاتی از کلیات یک دستگاه است و نقش مهمی در توسعه و بازنمایی فعالیت های دستگاه های اجرایی دارد.

سپس احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن گرامیداشت هفته روابط عمومی و عرض خداقوت به فعالان این حوزه، اظهار کرد: روابط عمومی یک علم، تخصص، تعهد و هنر است و با نگاهی خلاق و پویا  و حضور فعال در فضای مجازی می توان قدم های توسعه بخش تری را در این حوزه برداشت.

وی با تاکید به رسیدن به یک روابط عمومی الکترونیک و هدفمند، پیشنهاد برپایی جشنواره روابط عمومی را با هدف بالا بردن انگیزه فعالیت ها و قوت بخشی ارائه کرد.

در ادامه این نشست تخصصی رمضان یازرلو معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز ضمن قدردانی از رابطین حاضر در نشست، پویایی و تقویت روحیه آگاهی بخشی و انعکاس فوری اخبار را ضروری قلمداد کرد و گفت: روابط عمومی ها نقش موثری در ایجاد ارتباط موثر و کارا برای رسیدن به اهداف تعیین شده برای دستگاه دارند.

در بخش پایانی این جلسه، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان پس از استماع سخنان و دغدغه های رابطین حاضر در نشست، با قدردانی ویژه از تللاش و مساعی رابطین در شهرستان ها، گفت: روابط عمومی ها آینه ی تمام نمای هر مجموعه اند و  فعالان و کارکنان آن باید عشق، علاقه و تعهد را همواره مد نظر داشته باشند.

وی  داشتن هوشمندی، زیرکی، روحیه پیگیری و تعهد را لازمه ی یک روابط عمومی پویا برشمرد و افزود: با صداقت و دغدغه مندی و افزایش روحیه مسئولیت پذیری می توان کمک شایانی به اهداف دستگاه در مسیر توسعه فرهنگ و هنر در سطح جامعه کرد.

در این نشست همچنین امکانات سخت افزاری و اینترنت، چند فعالیتی بودن کارکنان رابطین روابط عمومی ها در شهرستان ها، برپایی کارگاه های آموزشی از جانب رابطین در شهرستان ها  مطرح شد.

یادآوری می شود در پایان این نشست صمیمی و تخصصی به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی به رابطین روابط عمومی های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان گلستان اهدا شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.