» » بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان گرگان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان گرگان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان گرگان

 عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه از کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان گرگان بازدید کرد و با عوامل برگزاری سومین جشنواره فیلم کوتاه «طنین مسجد» به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری در این دیدار که در شامگاه شنبه 11 خرداد ماه صورت پذیرفت، اظهار کرد: باعث افتخار است کانون مسجدی در شهر گرگان با ابتکار و خلاقیت توانسته چنین جشنواره خوب و معنوی را رقم بزند و جای قدردانی دارد.

وی ادامه داد: کانون‌های خلاق همچون  طنین می‌توانند در برگزاری جشنوار‌های مثل جشنواره پویانمایی رضوی با ما همکاری کنند.

 کشمیری خاطرنشان کرد: امسال نماهنگ نیز در جشنواره پویانمایی رضوی برگزار می‌شود و به دنبال این هستیم دبیرخانه ثابتی این جشنواره داشته باشد.

 وی افزود: می توانیم ارتباط تنگاتنگی با کانون فرهنگی هنری طنین که مسئول برگزاری جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد است داشته باشیم و از ظرفیت این کانون در برگزاری جشنواره پویانمایی رضوی که به موضوع سبک زندگی، نماز ، سیره ائمه و... توجه دارد بهره بجوییم.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان متذکر شد:  هر چه در توان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد برای حمایت از جشنواره طنین مسجد انجام خواهد داد و امیدواریم بتوانیم در اجرای این جشنواره تسریع کنند باشیم و بتوانیم به کیفیت بهتری این جشنواره کمک کنیم.

یادآوری می شود سومین جشنواره طنین مسجد در سه بخش آزاد در قالب فلم کوتاه داستانی، بخش کانونی برای نوجوانان و جوانان مساجد در قالب فیلم نامه، فیلم کوتاه نماهنگ و فیلم موبایلی، نماهنگ و پویانمایی و بخش ویژه ای با موضوع چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و  وحدت اسلامی در نظر گرفته شده است و پایان خرداد ماه ‌آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.