» » جلسه تعیین مسئول دفتر نمایندگی انجمن موسیقی ترکمنی استان در گنبدکاووس برگزار شد

جلسه تعیین مسئول دفتر نمایندگی انجمن موسیقی ترکمنی استان در گنبدکاووس برگزار شد

جلسه تعیین مسئول دفتر نمایندگی انجمن موسیقی ترکمنی استان در گنبدکاووس برگزار شد

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس از برگزاری دومین جلسه تعیین مسئول دفتر نمایندگی انجمن موسیقی ترکمنی استان با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رییس انجمن موسیقی استان گلستان و مدعوین و هنرمندان موسیقی ترکمن در صبح روز یکشنبه ١٢خرداد ماه در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رضا شجاعی افزود: این جلسه با هدف ساماندهی موسیقی ترکمن در استان و انجام برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره ها،اجراهای صحنه ای، شناسایی هنرمندان و ثبت اطلاعات در سایت موسیقی ،سوابق هنری هنرمندان ،تشکیل گروه های موسیقی تشکیل شد.

شجاعی ادامه داد: در این جلسه تخصصی، همچنین رمضان یازرلو معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به طور مبسوط توضیحاتی در خصوص نحوه و اهداف تشکیل انجمن موسیقی ترکمن استان ارائه داد.

شجاعی در خاتمه، اظهار کرد: برای انتخاب نماینده دفتر؛ بهروز سقلی و عبدالغفار گلدی نژاد به عنوان کاندیدای معرفی شدند و با توجه به رای گیری انجام شده «بهروز سقلی» به عنوان نماینده دفتر انجمن موسیقی ترکمنی استان  معرفی شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.