» » دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی گلستان برگزار خواهد شد

دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی گلستان برگزار خواهد شد

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان در تابستان سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رمضان یازرلو با اشاره به اتمام دوره ی دوساله ی فعالیت هیات امنای دوره اول انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان، گفت: با تشکیل شورای مشورتی و بهره مندی از ظرفیت های فکری و قانونی برآن شدیم دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی را در تابستان سال جاری همچون گذشته با اهدافی چون تلاش برای توسعه فرهنگی و هنری و رسیدن به شاخص های اثرگذار هنرنمایش و ساختارسازی این هنر، برگزار نماییم.

وی ادامه داد: در این انتخابات تنها اعضا هسته مرکزی گروه های ثبتی نمایش که دارای پروانه فعالیت معتبراز سوی مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند مجاز به رای دادن و شرکت در انتخابات خواهند بود.

یازرلو افزود: پس از اعلام نهایی اسامی نامزدها و مشخص شدن روز و ساعت انتخابات، کلیه کسانی که حق رای دارند با کارت شناسایی معتبر در محل برگزاری انتخابات حضور پیدا کرده و رای خود را در همان روز داخل صندوق آراء خواهند انداخت.

وی خاطر نشان کرد: هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی متشکل از سه نفر خواهد بود که توسط رای دهندگان انتخاب می شود و یک نفر نیز به عنوان بازرس در این انتخابات با رای شرکت کنندگان برگزیده خواهد شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.