» » نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ترکمن در سال رونق تولید برگزار شد

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ترکمن در سال رونق تولید برگزار شد

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ترکمن در سال رونق تولید برگزار شد

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ترکمن از برپایی نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی آن شهرستان در سال رونق تولید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، میرزاعلی قزل افزود: اولین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان صبح دوشنبه 20 خرداد ماه در دفتر امام جمعه شهرستان ترکمن با حضور امام جمعه و دبیر جلسه و سایر اعضا باموضوع امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شد.

وی ادامه داد: پس از قرائت دستور جلسه هر یک از حاضرین در نشست نظرات خود را درباره فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در حوزه های فرهنگی و هنری اعم از فعالیتهای قرآن و عترت، نشر هنرهای تجسمی  هنرهای نمایش و ...به نوعی معروف ها و گسترش آن در جامعه مطالبی را مطرح کردند.

قزل افزود: در ادامه جلسه هر یک از اعضاء با بیان دیدگاه های خود در خصوص امر به معروف و نهی از منکر و تنگناهای موجود در اجرای این امر در سطح شهرستان به مسئلهن اسکله بندر ترکمن و تفرجگاه ها پرداختند و در پایان جلسه  حجت الاسلام منصوری امام جمعه و ریاست شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور حداکثری و به موقع و شخصی مسئولین در جلسه به تاثیرات مثبت و مفید جلسات و مصوبات این شورا در حل مشکلات جامعه در سال های اخیر اشاره کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.