» » تشکیل اتاق فکر «آموزش و فرهنگ خانواده» در شهرستان کردکوی

تشکیل اتاق فکر «آموزش و فرهنگ خانواده» در شهرستان کردکوی

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی از تشکیل اتاق فکر «آموزش و فرهنگ خانواده» با حضور نمایندگان ادارات مدعو در روز سه شنبه 21 خرداد ماه در سالن کنفرانس آن اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، یاسر مسعودی  افزود: جلسه اتاق فکر «فرهنگ و آموزش خانواده » با محوریت اعلام طرح و برنامه های اعضاء با حضور کارشناسان امور بانوان ادارات عضو برگزار شد .

وی ادامه داد: در اولین جلسه اتاق فکر آموزش و فرهنگ خانواده با مروری بر مصوبات و موارد مطرح شده در جلسه قبل در خصوص طرح استعدادیابی دانش آموزان در زمینه های فرهنگی هنری توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری آموزش و پرورش ، اجرای طرح های آموزشی در مدارس پسرانه با هدف آسیب زدایی از جامعه پسران و اجرای طرح های آموزشی با اولویت طرح نماد توسط کارشناس دفتر بانوان و خانواذه فرمانداری شهرستان آغاز شد .

مسعودی افزود: سپس هر کدام از کارشناسان نظرات و برنامه های خود را در خصوص جلسات آتی این اتاق فکر عنوان کردند که می توان به مواردی چون اعلام برنامه های آموزشی اعضای اتاق فکر در طول سال به فرمانداری، ارائه طرح و ایده های نو و خلاقانه که قابلیت اجرایی داشته باشند،تهیه بانک اطلاعات اساتید و مشاوران متخصص در حوزه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و خانواده،آموزش تخصصی به بانوان شاغل ادارات در زمینه های حقوقی ، کمک های اولیه و فضاهای مجازی و استفاده از مشاوران مباحث خانواده در جنگ ها و شادمانه های اجرا شده در شهرستان، اشاره کرد.

یادآوری می شود ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، تبلیغات اسلامی ، میراث فرهنگی ،آموزش و پرورش ،کتابخانه عمومی، هلال احمر ،ورزش وجوانان ،ناحیه مقاومت بسیج ، شهرداری و دانشگاه های شهرستان از اعضاء این اتاق فکر هستند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.